سوالات متداول

ما در كلوپلاست با هدف پاسخگویی به نیازهای جامعه پزشکی ،مراکز درمانی وبیماران کشور ، بر خود واجب می دانيم تا به سوالات مشتريان پاسخ دهيم. در ادامه تعدادی از سوالات متداول همراه با پاسخ آن ذكر شده است.

1برای مشاوره زخم و استفاده از محصولات كلوپلاست با كجا تماس بگيريم؟

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم ، تیم علمی ما  به تمام سوالات شما در مورد نحوه مديريت زخم و محصولات پاسخ می دهد. برای ارتباط با واحد علمی و مشاوره ، از طريق فرم درخواست مشاوره در صفحه “تماس با ما” اقدام نماييد. يا با شماره 6484-021 داخلی 344 و 345 تماس حاصل فرماييد.

1نحوه ثبت و سفارش محصولات توسط بيمارستان ها چگونه است؟

مسئولين خريد بيمارستان ها می توانند با تماس با نماينده علمی شركت برتر در بيمارستان خود يا تماس با واحد فروش ستادی ( داخلی 103 و 303) نسبت به ثبت سفار ش اقدام نمايند.

2نحوه ثبت و سفارش محصولات توسط شركت ها و فروشگاه های كالای پزشكی چگونه است؟

شركت های توزيع و فروشگاه های كالا پزشكی بعد از ثبت در سايت آيمد به عنوان نماينده فروش محصولات هولدينگ برتر، می توانند با تماس با نماينده علمی استان خود يا تماس با واحد فروش ستادی ( داخلی 103 و 303) نسبت به ثبت سفار ش اقدام نمايند.

3آيا كليه شركت های توزيع و يا فروشگاه های كالا پزشكی ملزم به ثبت در آيمد هستند؟

بله، كليه فروشگاه ها و مراكز توزيع تجهيزات پزشكی بايد مجوز های لازم جهت خريد و فروش تجهيزات پزشكی را داشته باشند و در سايت آيمد ثبت شده باشند. جهت خريد محصولات تخصصی درمان زخم حتما داشتن سطح آيمد یک‌ الزامی است.

1آيا برای ارسال كالا به خريدار وجهی گرفته می شود؟

خير، ارسال کالا از هولدينگ برتر به تمام مشتريان در سراسر كشور رايگان است و مشتری وجهی بابت آن پرداخت نمی كند.

2نحوه ارسال كالا درتهران و شهرستان ها چگونه است؟

توزيع محصولات در سطح تهران توسط واحد باربری خود هولدينگ برتر صورت می گيرد. ارسال محصول به ساير نقاط كشور از طريق باربری های شناخته شده و ساير شركت های حمل و نقل مجاز  صورت می گيرد.

1چگونه برای برگذاری كلاس زخم در بيمارستان درخواست دهيم؟

مراكز درمانی از طريق دفتر پرستاری می توانند درخواست برگذاری كلاس های گروهی افراد برای پرستاران را داشته باشند. برای ارتباط با از طريق نماينده علمی كلوپلاست در مركز خود اقدام نماييد.

تمامی حقوق مطالب برای هلدینگ برتر محفوظ می‌باشد و هرگونه استفاده از آن‌ پیگرد قانونی دارد.

بستن

با ما در تماس باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.